Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах почали ремонт проїзду, який "виборювали" три роки (ФОТО)

 ...
У Черкасах почали ремонт проїзду, який "виборювали" три роки (ФОТО)Facebook / Володимир Гриценко

Днями у Черкасах почали ремонт проїзду від вул. Смілянської до будинку Смілянська, 126/2, якого протягом трьох років вимагав від міської влади депутат Володимир Гриценко.

"Три роки переписок, виготовлений проект і експертиза, десятки звернень, стільки ж відписок, декілька виступів з трибуни, присоромлення чиновників по телебаченню, 250 підписів під петицією за ініціативою мешканців… І ось нарешті результат!" – поділився обранець у Facebook.

Володимир Гриценко пригадує: чотири роки тому, ще за мерства Сергія Одарича, забудовника примусили вкласти 1 млн. грн. в будівництво зливової каналізації уздовж проїзду до будинку на Смілянській. Це дозволило прибрати дощову воду, проте ремонтувати проїзд в межах пайової участі забудовник відмовився.

"Міська влада, мене, як опозиційного депутата до чинного мера, тихо та надовго послала. Хоча особисто, як депутат, привозив мера Бондаренка, чиновників ЖКГ різного калібру, показував проїзд. Вони кивали головами, мер давав доручення і накази чиновникам, відповідав відписками на звернення: "негайно відремонтують". Так продовжувалося 3 роки…" – розповідає обранець.

24 квітня роботи з поточного ремонту розпочалися. Хоча, як депутат округу, Володимир Гриценко вимагав капітального ремонту: підняті бордюри, вимощений тротуар та зроблене якісне асфальтування, а згодом – і якісне освітлення.

Нагадаємо, на сесії міськради у березні Гриценко вкотре звернувся до міського голови з проханням виділити кошти на капітальний ремонт прибудинкового проїзду. "Все виділимо" − поплескав по плечі обранця мер. Однак депутат заявив: жодна з пропозицій "вільнодемократівців" не була врахована для цьогорічного бюджету розвитку.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині продовжується ямковий ремонт автодоріг

Ми не набридаємо. У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook