Новини
Архів новин
Оберіть дату

Уманським педуніверситетом тимчасово керуватиме член російської Академії

 ...
Уманським педуніверситетом тимчасово керуватиме член російської Академії udpu.org.ua

Олександра Безлюдного призначили керувати Уманським педагогічим університетом ім. Павла Тичини. Про це йдеться в наказі Міносвіти від 9 грудня. Про це vikka.ua повідомили у прес-службі вишу.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України "Про виконання обов"язків ректора" від 09.12.2014 р. №637-к обов"язки ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини виконуватиме доктор педагогічних наук, професор, перший проректор Олександр Безлюдний з 10 грудня 2014 року до заміщення вакантної посади ректора в установленому законодавством порядку.

ДОВІДКА:

Безлюдний Олександр Іванович – доктор педагогічних наук, доцент, член-кореспондент Академії педагогічних і соціальних наук (м. Москва), Заслужений працівник освіти України.

Народився 9 грудня 1955 року в місті Умань Черкаської області. Закінчив Черкаський педінститут ім. 300-річчя возз’єднання України та Росії, спеціальність – англійська мова.

Розпочав свою трудову діяльність в 1976 році лаборантом кафедри іноземних мов Уманського державного педагогічного інституту ім. П.Г.Тичини. Відтоді пройшов шлях від викладача до першого проректора університету. У 1988 році захистив кандидатську дисертацію, у 1992 році присвоєно вчене звання доцента. У 1998 році обрано член-кореспондентом Академії педагогічних і соціальних наук (м. Москва).

  • Facebook