Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські діти можуть залишитися без медичної допомоги: МОЗ скорочує посаду медсестри у школах та садочках!

 ...

Як і всі реформи з "антинародним" ефектом, всі кроки медичної реалізовуються, як то кажуть, з-під тишка! Так днями у черкаських школах з’явилося оголошення для батьків, що у зв’язку із скороченням посади медичної сестри у школі, відтепер всі данні про стан здоров’я та облік щеплень потрібно передати сімейному лікарю. Щодо документації – не питання! А от хто тепер, у разі необхідності, надасть нашим дітям кваліфіковану першу медичну допомогу у стінах навчального закладу?

Батьки, зрозуміло, забили на сполох! Адже такі "зміни" не те, що не тішать, а викликають реальний шок! Але жоден із керівників профільних управлінь навіть не намагався заспокоїти стурбованих батьків.

Це й зрозуміло! Немає коли посадовцям займатися справами земними – на часі президентські вибори, а у кожного "крісла", як відомо, є свій "партійний прапор", який вимагає план до двору!

Та коли питання стосується життя і здоров’я дітей, для батьків не існує нічого не можливого – вони стукають у кожні двері. Єдиним, хто публічно відреагував і втрутився у вирішення ситуації – голова Черкаської обласної організації політичної партії "Наш край" Анатолій Нужний.

"Це питання не могло залишити мене байдужим вже тільки тому, що я сам батько двох дітей! А взагалі – це верх цинізму, перехід всіх меж та остання крапля терпіння українців від антинародних реформ Міністерства охорони здоров'я. Як піднялася рука на святе – на наших дітей?" – не приховує свого обурення Анатолій Нужний.

За словами політика, разом із батьківськими комітетами було складено та невідкладно направлено до народного депутата України Сергія Шахова звернення з проханням поставити вирішення проблеми перед Урядом.

Наступного ж дня, за підписом народного депутата України керівникам відповідних профільних управлінь було направлено депутатське звернення з вимогою дати відповідь, яким чином вказана проблема вирішуватиметься на місцевому рівні.І вже сьогодні на "Запитанні до Уряду" під час пленарного засідання Верховної Ради України Сергій Шахов поставив це питання урядовцям (детальніше на відео).

"Вчора ми вже чули спростування цієї інформації від керівників місцевих департаментів охорони здоров’я та освіти, мовляв,  все залишиться, як і було. А роблять своє! І це – брехливий популізм! Всім, хто причетний до реалізації супрунівського геноциду відносно наших дітей – доведеться понести відповідальність! І повірте, команда "Нашого краю" не зніме це питання зі свого пильного контролю!" – запевнив Анатолій Нужний.

  • Facebook