Новини
Архів новин
Оберіть дату

Нашумілу "дачу Андреєва" продадуть

 ...
Нашумілу "дачу Андреєва" продадуть

На останній сесії обласної ради депутати вирішили продати "дачу Андреєва" шляхом відкритих торгів.

"Включити об’єкт до програми приватизації на 2014 рік для подальшої реалізації комплексу будівель шляхом відкритих торгів", – йдеться у рішенні облради.

Об’єкт, що належить до спільної власності територіальних громад області, по вулиці Мендєлєєва, 4 не раз викликав жвавий інтерес до себе. Це – колишня дача Олександра Андреєва– колишнього 1-го секретаря Черкаського обкому КПУ; будинок у лісі на березі Дніпра використовувався як готель, в якому зупинялися компартійні лідери з Москви, Києві та інших міст під час відвідин Черкас. Це сама дача, будинок для обслуги, котельня і різні споруди.

Після розвалу Союзу РСР було ухвалене рішення про передачу будівлі під санаторій для дітей зі сколіозом. Однак приміщення виявилися не пристосовані для цього, і подальшу їхню експлуатацію та утримання припинили.

Згодом було ухвалене рішення про передачу об’єкта для потреб футбольного клубу, але і ця ідея виявилася неефективною. Тривалий час будинок і прилегла територія не використовувалися.

Зрештою будівлю передали в оренду, і її експлуатація здійснювалася завдяки ПП "Гостинний двір". Кілька років тому умови оренди було переглянуто і договір розірвано. Опісля будівля разом з прилеглою територією перебували на балансі готельного комплексу "Дніпро", який є комунальною власністю Черкаської обласної ради. Через відсутність фінансування на утриманн дача почала приходили в непридатність.

  • Facebook
>