Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащани стали чемпіонами світу з кікбоксингу (ФОТО)

 ...
Черкащани стали чемпіонами світу з кікбоксингу (ФОТО)noc-ch.ck.ua

Із 4 до 12 листопада в місті Будапешт (Угорщина) відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Турнір тривав протягом восьми днів і зібрав під одним дахом делегації із 61 країни світу: від Чилі до Нової Зеландії, від Південно-Африканської Республіки до Норвегії. Участь у змаганнях взяли понад 1600 учасників. Збірна України у змаганнях була представлена 35 спортсменами, серед яких шестеро – з міста Черкаси. Про це повідомляє прес-служба Відділення НОК у Черкаській області.

За результатами турніру, звання чемпіонів світу 2017 року здобули вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Вулкан" Роман Щербатюк 91 кг в К1 та Іван Ткаченко 91 кг у фул-контакті.

Бронзові нагороди чемпіонату світу 2017 здобули: вихованка комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Вулкан" Альбіна Сокол у розділі лоу-кік, вагова категорія 65 кг та представники СК "Форсинг" Ігор Приходько 81 кг в фул-контакті і Валерій Піднебесний 91 кг в фул-контакті.

У командному заліку першості планети з кікбоксингу WAKO 2017 Україна фінішувала 10-ю. Загалом же на подіум у Будапешті потрапили представники 50 країн-учасниць.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащанин здобув "золото" чемпіонату України із греко-римської боротьби.

  • Facebook