Новини
Архів новин
Оберіть дату

У вересні черкащани гучно і смачно відзначатимуть фестиваль вуличної їжі

 ...
У вересні черкащани гучно і смачно відзначатимуть фестиваль вуличної їжі chmr.gov.ua

8 та 9 вересня 2018 року у Черкасах відбудеться фестиваль вуличної їжі. Захід проходитиме у сквері за Будинком рад та по вулиці Хрещатик між вулицями Байди Вишневецького та Лазарєва. Відповідне рішення ухвалив черкаський міськвиконком. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Під час фестивалю заплановано проведення таких заходів:

майстер-класи з бойових видів мистецтв, фітнесу та з образотворчого мистецтва (handmaid);

ярмарок сувенірної продукції Черкащини та атракціони;

Food Zone – реалізація відвідувачам фестивалю якісної вуличної їжі;

в розважальній зоні плануються виступи декількох музичних гуртів.

Крім того, розглядається пропозиція щодо встановлення рекорду України з приготування найбільшої картопляної зрази, з залученням представників агенції "Рекорди України".

Мета цього заходу - популяризувати у місті сучасний формат організації вуличного харчування та відійти від стереотипів про неякісне харчування поза домівкою. Адже вулична їжа у світі – це якісно, смачно, популярно. Фестиваль надасть можливість жителям та гостям міста відчути позитивну, небуденну атмосферу, цікаво провести вихідні, - говорить організатор фестивалю, директор КП "Черкаські ринки" Тарас Кібало.

Фестиваль планується провести без залучення бюджетних коштів. Окрім цього, організатори під час заходу хочуть провести благодійний аукціон.

Згідно з рішенням виконкому, рух транспортних засобів вулицею Хрещатик між вулицями Лазарєва та Байди Вишневецького буде заборонено з 18:00 год. 07 вересня до 22:00 год. 09 вересня 2018 року для підготовки та проведення фестивалю.

Як повідомляв сайт vikka.ua, вулицями Черкас проїхалися історичні автомобілі.

  • Facebook