Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах презентували "Громадське телебаченя"

 ...
У Черкасах презентували "Громадське телебаченя"Фото Ігоря Ефімова

Учора відбулася публічна презентація громадського телебачення міста Черкаси. На відкриття приїхала команда столичного однойменного каналу на чолі з його засновником Романом Скрипіним, щоб підписати угоду про автономну дію черкаського та всеукраїнського "Громадського телебачення", інформує "МІА "Черкаси".

За словами журналіста Олексія Хуторного, черкаське громадське телебачення розпочалося, як і Майдан, із посту в соцмережі "Фейсбук", на який відразу відгукнулася купа людей. Саме тоді стало зрозуміло, що в Черкасах є люди, яким це потрібно, які хочуть створити своє незалежне телебачення.

? На відміну від усіх українських каналів, якими володіють ті чи ті особи, громадське телебачення не підконтрольне власнику каналу, спонсору чи політику. На мою думку, черкаське телебачення, яке ми зараз бачимо, ? не сучасне, воно відстає від вимог часу. Тому наша мета ? створити нове незалежне українське молодіжне телебачення, – зазначив Олексій Хуторний.

Основною місією "Громадського" є створення інформаційного простору для розвитку суспільства й особистості. Воно не фінансується владою, олігархами та політичними силами, а отримує кошти від міжнародних і українських фондів, внесків громадян та благодійної допомоги соціально відповідальних компаній.

? Коли ми починали створювати "Громадське", ми не думали, що ця ініціатива буде рости знизу далі по Україні. Тут дуже важливо, щоб усі дивилися в одному напрямку, – зазначив Роман Скрипін.

До Черкас він привіз угоду, концепцію редакційної політики каналу, стратегію, брендбук, а також подарував вітрозахист для мікрофону.  

  • Facebook