Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський депутат просить мера винести догану Косяку

 ...
Черкаський депутат просить мера винести догану Косяку

Провести службову перевірку та винести догану начальнику управління інспектування Віталію Косяку. Із такою пропозицією на сесії міської ради звернувся до черкаського мера депутат від Партії вільних демократів Тарас Коломієць, передає кореспондент vikka.ua.

"Допоки пан Косяк відписує на депутатські запити і надає інформацію на доручення міського голови незаконний кіоск по вулиці Чорновола,1 розпочав роботу і там успішно продають алкоголь", − зазначив у зверненні Тарас Коломієць.

Зазначимо, що 16 травня "вільнодемократівець" на сесії міськради звертався до управління інспектування з проханням демонтувати МАФ, що знаходиться біля поліклініки №2. Тоді пропозицію Коломійця підтримали депутати міськради.

24 травня Косяк направив листа, де пояснив, що кіоск справді незаконний, власника вже повідомили і будівлю мають демонтувати після рішення Робочої групи з впорядкування території Черкас.

"Вважаю, що це саботаж і повне затягування процесів демонтажу незаконної конструкції. Нагадаю, що місячна зарплата начальника управління інспектування в межах 30 тисяч гривень. тож пропоную провести службове розслідування та винести догану Віталію Косяку", − підсумував Тарас Коломієць.

Звернення "вільнодемократівця" підтримало лише 19 депутатів. Міський голова переконує: він уже дав доручення розібратися у ситуації.

"Запросимо Косяка, нехай відповідає перед депутатами", − запропонував мер.

Натомість Коломієць упевнений: таким голосуванням справа лише затягується, а алкоголь продовжують продавати на території медзакладу.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах помічник голови одного з судів піймався на хабарі.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook
>