Новини
Архів новин
Оберіть дату

У першому в Черкасах зооготелі годують тварин із рук і роблять їм зачіски

 ...
У першому в Черкасах зооготелі годують тварин із рук і роблять їм зачіски

У черкаському готелі "ЗооДом" доглядають за тваринами, поки власники у відрядженні та у відпустці. Новітній готель запрацював ще в жовтні минулого року. Про особливості його роботи кореспонденту vikka.ua розповіла власник "ЗооДому" Альона Каплаух.

За її словами, в готелі для тварин можуть поселити всіх: від слимаків і до великих собак. Єдина умова – це наявність ветеринарного паспорту.

"Ми беремо тварин тільки з ветпаспортом, у якому зафіксовані всі щеплення, які є обов’язковими для тварини. Я не хочу, щоб були навіть найменші ризики інфікування інших мешканців нашого готелю", – розповідає власниця "ЗооДому" Альона Каплаух.

Обмежень у термінах перебування тварини в готелі немає. Залишати можна як на кілька днів, так і на місяць. Для собак та котів є окремі кімнати.

Відкриття готелю для тварин

"Коли нам віддають тваринку, ми підписуємо двосторонній контракт. Господарі заповнюють карту постійного клієнта. У ній вони зазначають як, коли і чим годувати, що тварини полюбляють, як з ними гратися тощо. І вже за написаним у картці клієнта ми орієнтуємося, чого потребує домашній улюбленець", – говорить Альона.

Власниця наголошує, що готель має всі сертифікати і гарантує якісний догляд за домашніми улюбленцями.

"Жодна "перетримка" не дає гарантій. Нещодавно я зустріла жінку з трьома собаками, дала їй свою візитівку. Вона подякувала, але сказала, що навряд чи скористається послугою. Бо ж одного разу вже віддала на перетримку, собака втекла, і на це лише розвели руками. За час нашого функціонування всі власники були задоволені доглядом за їхніми улюбленцями", – говорить пані Альона.

Готель співпрацює з приватним ветлікарем, який може приїхати за першим викликом. За потреби тваринку транспортують у ветлікарню. Також є адміністратор, перукар та помічник, який займається вигулом великих собак.

Серед послуг готелю – дворазове прибирання спеціальними без хлоровими засобами, вигул, зоо-таксі, гра з тваринами.

"Буває так, що тваринки починають сумувати і відмовляються їсти. Це особливо стосується собак. Тоді ми їх навіть годуємо з рук. Останнього разу в мене залишили 8-місячне цуценя. То я навіть навчила його елементарних команд", – говорить Альона.

Власниця першого в Черкасах "ЗооДому" пригадує, що така ідея у неї виникла після поїздки за кордон. Там свого кота вона залишала у готелі, бо ж не у всі заклади селять із тваринами. Однак така проблема існує не лише за кордоном, а й в Україні, і зокрема Черкасах.

"Я сама маю котика і буває, що їду у відрядження, а залишити його немає з ким. Я говорила з друзями, і з’ясувала, що це дійсно проблема. Іноді подружжя навіть у відпуску не можуть поїхати разом, одному доводиться залишатися вдома, щоб доглядати за улюбленцем", – розповідає власниця "ЗооДому".

За невеликий час існування закладу в готелі вже з’явилися постійні клієнти.

"У нас є дві собачки – серед постійних клієнтів, так вони так звикають до нас, що коли з’являються господарі, то навіть не знають, до кого йти. Коли наступного разу ми їх забираємо, то вони вже знають куди бігти", – пригадує Альона.

Адреса готелю для домашніх улюбленців: місто Черкаси, вулиця Другого українського фронту, 32 (Дахнівка).

Режим роботи: з 9 до 18 години.

Ціна на "проживання" тварин у готелі:

– котики, кролики – 39 гривень;

– собаки – від 49 до100 гривень;

– слимаки –15 гривень.

Детальніше про "ЗооДом" читайте ТУТ.

  • Facebook