Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський волонтер отримав орден від президента

 ...
Черкаський волонтер отримав орден від президента

Волонтера Романа Доніка, уродженця Черкащини, а нині харків’янина, Указом Президента України Петра Порошенка нагороджено орденом "За заслуги III ступеня".

Цю нагороду йому вручив заступник керівника апарату облдержадміністрації Юрій Сушко, інформує прес-служба ОДА.

46-річний волонтер Роман Донік вже понад шість місяців активно допомагає українським військовим на передовій. Завдяки небайдужості й зусиллям Романа та його волонтерської групи, що налічує 15 осіб, сотні військових у різних "точках" східної території отримують необхідні речі, продукти, військове обладнання.

Роман розповів, що нині разом зі своїми побратимами відправляє допомогу здебільшого солдатам в Авдіївку та Піски.

– Із військовими у нас налагоджені контакти, – говорить Роман. – Ми вже як частина армії, знаємо, куди й що слід привезти. Коли ж виникають особливі потреби, командири частин та солдати звертаються до нас безпосередньо та замовляють необхідні речі. Як правило, в дорогу вирушає декілька бусів. Невдовзі везтимемо хлопцям броньований реанімобіль та безпілотник, інше військове спорядження. А ось медикаменти, продукти харчування та одяг зазвичай відправляємо у Красноармійську районну лікарню для поранених поблизу Донецького аеропорту.

Довідково:

24 серпня Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 676/2014 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України". У переліку тих, хто отримав нагороди, близько 40 волонтерів із усієї країни. Серед них і Роман Донік, який нині допомагає 93-ій бригаді, 80-й, 128-ій, 17-ій, 92-ій, прикордонникам та добровольчим батальйонам, госпіталям.

  • Facebook