Новини
Архів новин
Оберіть дату

Найменші "Черкаські Мавпи" на Міні-баскеті у Залізному Порту (ФОТО)

 ...
Найменші "Черкаські Мавпи" на Міні-баскеті у Залізному Порту (ФОТО) mavpabasket.com

Для наймолодших баскетболістів України вже стало традицією святкувати Міжнародний день захисту дітей на морському узбережжі у місті Залізний Порт. Цьогоріч на дев’ятому Фестивалі Міні-баскетболу, організаторами якого є Федерація баскетболу України та баскетбольний клуб "Тейваз", на Півдні України зустрілася талановита молодь.

"Черкаські Мавпи" на першій зміні міні-баскету представлені відразу двома наймолодшими командами, а це срібні призери ВЮБЛ - "Черкаські Мавпи-08" та "Черкаські Мавпи-09". Працюють з ними Максим Міхельсон та Василь Івлєв. Про це повідомляє прес-служба черкаського баскетбольного клубу.

Фестиваль - дитяче свято із кожним роком росте, як і його учасники. Збільшується кількість команд. Так, з минулого року було впроваджено дві зміни фестивалю, а цьогоріч встановлено додатковий третій майданчик. Загальна кількість команд дев’ятого Міні-баскету − близько 60.

Протягом перших днів фестивалю Міні-баскет вихованці "Черкаських Мавп" уже встигли провести два матчі. Спершу наші хлопці обіграли "Ужгород" − 47:5, а після цього розгромили "Чернівці" − 74:0.

Як повідомляв сайт vikka.ua, найменші вихованки "Черкаських Мавп" з перемогою стартувалиу фіналі ВЮБЛ.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook