Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Черкаські Мавпи-06" готуються до Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (ФОТО)

 ...
"Черкаські Мавпи-06" готуються до Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (ФОТО)БК "Черкаські Мавпи"

Цьогоріч у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі України візьме участь значно більше черкаських колективів, серед них і команда дівчат. Про це повідомляє прес-служба БК "Черкаські Мавпи".

11-річних юнаків лише цього сезону почали набирати до команди. А вже восени вони стартуватимуть у чемпіонаті України. Причому "Черкаські Мавпи" прагнуть заявити одразу дві команди 2006-го року.

З осені 2016-го року тренер Євгеній Ткаченко провів відбір дітей 2006-го року і молодших, і почав з ними працювати. У підготовчій групі працювало близько 20-ти дітей. А вже навесні у місті провели Шкільну лігу, в якій взяли участь 12 команд. Під час цього турніру тренери клубу відбирали дітей вже до двох команд. Обидва колективи очолив Євгеній Ткаченко. На початку літа "Мавпи-06" взяли участь уже у двох турнірах – у Кропивницькому та Черкасах.

Нині 11-річні юнаки та молодші посилено готуються до сезону. Команда працює як на піску, так і проводить тренування на майданчику.

"Цього року маємо дебютувати у ВЮБЛ. Клуб планує заявити одразу дві команди. У кожній буде по 14 гравців. Ми вже провели два етапи відбору, у жовтні 2016-го та цієї весни. Але восені також буду ходити по школах та запрошувати дітей до команд, – говорить головний тренер "Черкаських Мавп-06" Євгеній Ткаченко. – Буде перша – основна команда, до якої потраплять сильніші на цей момент діти. Але обидві команди гратимуть у чемпіонаті. Завдання перед нами стоять високі – потрапити до 5-ки найкращих команд. Із багатьма дітьми ми працювали весь минулий сезон. А загальне завдання перед такими командами – виховати перспективних гравців, які могли б увійти до складу юнацьких збірних України".

Нині остаточний склад команд "Черкаських Мавп-06" ще не сформований. Відбір дітей триває. Євгеній Ткаченко шукає високих гравців 2006-го року народження. Всі охочі можуть звертатися за телефоном 0977278766.

Як повідомляв сайт vikka.ua, вихованець "Черкаських Мавп" із перемогою завершив турнір в Італії.

  • Facebook