Новини
Архів новин
Оберіть дату

Переповнені та щасливі: страйк перевізників іде черкаському "електротрансу" на користь (ФОТО, ВІДЕО)

 ...
Переповнені та щасливі: страйк перевізників іде черкаському "електротрансу" на користь (ФОТО, ВІДЕО)

Другий день через страйк перевізників вулицями Черкас курсують переповнені тролейбуси. Навіть у години пік містяни намагаються втиснутись у транспорт, а той, своєю чергою, – нікого не залишити на холоді, передає vikka.ua.

КП "Черкасиелектротранс" вивело на маршрути додаткову техніку, половина якої – це тролейбуси великої місткості ("гармошки") до 180 чоловік, що відразу заміняє майже 4 автобуси. Про це у Facebook повідомляє представник громадської ради при КП Валерій Мироненко.

За його словами, через страйк приватників дохід від виручки у "Черкасиелектротрансі" збільшився в 1,5 рази.

"На 10 маршруті при плані 120 квитків на годину, кондуктори продають понад 300. Навіть бідкаються, що тих квитків, що видали, не вистачить і доведеться поповнювати. У неділю тролейбуси також підзаробили. Навіть такий маршрут як "№2", яким користуються зазвичай пільговики і який привозить виручки за день до 500 грн. За вчорашній день привіз понад 1500 грн", – розповідає Валерій Мироненко.

Чоловік додає, що Черкаси взагалі можуть відмовитися від послуг деяких перевізників, залишивши лише декілька маршрутів, де не покрита тролейбусна мережа. Але для цього необхідно її вдосконалити: розробки нові графіки, оновити тролейбусний парк і збільшити випуск тролейбусів до 76 одиниць.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські перевізники не вийшли на маршрути.

 

  • Facebook