Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Ми станемо великою країною, якщо будемо майданчиком для переговорів Заходу і Сходу

 ...

За один рік партія "За життя" "підніме Україну з колін", після чого країна "рвоне" до процвітання. Про це заявив народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабинович в ефірі авторської програми "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112-Україна"

"Назвемо ми себе Швейцарією, Арабськими еміратами або Кувейтом – нам все одно. Коли я згадую Швейцарію, то я говорю про правовий, економічної системи, коли люди в ній процвітають. У Швейцарії є один президент, прізвища якого ніхто не знає, і дев'ять міністрів – і вона сама процвітаюча країна Європи. У Швейцарії кожен кантон розмовляє на своїй мові, і це нікому не заважає. У Швейцарії є банки, де можна брати кредити, і ці банки працюють, і працює економіка. У нас нічого цього немає. У нас злодійкуваті чиновники та олігархи з моменту здобуття незалежності грабували і розпродавали нашу країну. Причому вони діяли в інтересах транснаціональних корпорацій, вбачала в Україні сильного, і тому небезпечного конкурента", – вважає парламентарій.

За його словами, Україна сьогодні знаходиться в унікальній ситуації, попри всі катастрофічні кроки влади.

"Так склалося, що Захід і Схід перебувають в жорсткій конфронтації. Якщо ми знайдемо можливість не ставати на чиюсь сторону, а стати незалежним нейтральною державою, на майданчику якого ці сторони будуть зустрічатися, вкладати гроші – ось тоді ми станемо великою країною, "Швейцарією" у Східній Європі", – наголосив народний депутат.

Лідер партії "За життя" вважає, що країні по силам стати однією з найбільш процвітаючих в Європі.

"Нам потрібно буквально рік, щоб піднятися з колін і рвонути вперед. І нічого такого екстраординарного нам робити не потрібно. У нас є закони, які потрібно довести до розуму. Наприклад, щоб почати виробництво, ти повинен йти за дозволом до того, хто часто не має ніякого відношення до виробництва. Всі гроші потоком в країні йдуть до тих, хто "кришує", а не до тих, хто виробляє. Якщо ніхто не може відкрити справу, боячись, що завтра ця беззаконна система справа відбере. У такій системі ми приречені. У нас є потенціал, сили, можливості, але поки немає впевненості в собі. Ми повинні стати Швейцарією у Східній Європі", – резюмував Вадим Рабинович.

Як повідомляв сайт vikka.ua, закінчити війну на Донбасі і підняти економіку допоможе тільки зміна політичного курсу.

  • Facebook