Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський депутат встановив, хто призначив монополіста для вивезення сміття

 ...
Черкаський депутат встановив, хто призначив монополіста для вивезення сміття idbc.com.ua

Черкаський депутат Олександр Радуцький встановив, хто підписав рішення про призначення підприємства-монополіста для вивезення негабаритного сміття у місті. Відповідні документи він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

"На зустрічах у дворах ви мене запитуєте: хто приймав рішення щодо вивезення негабаритного сміття? Чому ми маємо сплачувати за послугу, яка нас не стосується? 13.20 грн. нам виставляє пан Бортник за кожного черкащанина. Сьогодні я нарешті отримав відповідь. Ці рішення підписали "батьківщинівці": мер міста Анатолій Бондаренко та його заступник Ігор Волошин", − зазначив у дописі депутат.

 

Так, рішення "Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території м. Черкаси", було підписане мером Бондаренком. У свою чергу його заступник Ігор Волошин підписав рішення про введення в дію рішення конкурсної комісії, згідно з якою переможцем на вивезення сміття в місті стало товариство з обмеженою відповідальністю "Сантехбудконструкція", яким керує Андрій Бортник.

Окрім цього, у рішенні було зазначено, що товариство надаватиме цю послугу для містян протягом наступних 10 років.

Як повідомляв сайт vikka.ua, мешканці одного з черкаських ОСББ обурені квитанціями за послуги, які вони не замовляли.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook