Новини
Архів новин
Оберіть дату

Бондаренко привів на сесію пенсіонерів, обіцяючи їм… підняти пенсії

 ...
Бондаренко привів на сесію пенсіонерів, обіцяючи їм… підняти пенсіїFacebook / Владимир Костогрыз

Зо два десятки людей літнього віку прийшли на засідання міськради, повіривши у нібито вирішення міськими обранцями пенсійного питання. Про це у Facebook повідомив черкащанин Володимир Костогриз.

"Пенсіонери мали розгублений вигляд. На моє запитання, яка мета їхньої присутності, один чоловік сказав, що людина, яка їх запросила, повідомила, що має розглядатися питання підняття пенсій. На моє пояснення, що це не є компетенцією Черкаської міськради, чоловік зрозумів, що його ошукали, і розчаровано попрямував до виходу, – написав він. – Потім одна літня жінка підійшла до своїх знайомих і заявила: "Бондаренко сказав, що можна розходитись". Який Бондаренко – можна лише здогадуватися. Але, схоже, схема з гречкою вже не працює. Шкода, що людьми так маніпулюють".

Також Володимир Костогриз додав, що під час спілкування з пенсіонерами з’ясувалося: у проекті бюджету їм ще й обіцяли закласти кошти на виплату втрачених вкладів у кредитних спілках.

"Проект бюджету розміщено на сайті міськради у публічному доступі. Такої статті, як фінансування повернення втрачених коштів вкладникам кредитних спілок немає. Чим більше дізнаєшся, тим більше стає сумно і соромно за осіб, які дають пусті обіцянки", – додав черкасець.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати не захотіли преміювати Бондаренка.

  • Facebook