Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині продовжують ремонтувати дорогу нацзначення (ФОТО)

 ...
На Черкащині продовжують ремонтувати дорогу нацзначення (ФОТО) Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

На автодорозі державного значення загального користування Н-01 Київ-Знам’янка продовжуються роботи із поточного ремонту на ділянці км 153+717 – км 163+650 від шляхопроводу у місті Городище у напрямку Києва. Про це повідомляє пресслужба САД у Черкаській області.

Так, кошти з Державного бюджету передбачені на відновлення покриття лише на 1 км автодороги. При збільшенні фінансування з Державного бюджету роботи з відновлення покриття на цій ділянці автодороги будуть продовжені.

На цій ділянці автодороги завершено фрезерування старого асфальтобетонного покриття, розпочалися роботи з посилення основи дорожнього одягу за технологією "холодний ресайклінг" та з ліквідації пучин. Буде ліквідовано 300 метрів пучин на проїжджій частині автодороги Н-01 Київ-Знам’янка із заміною всього конструктиву дорожнього одягу та влаштуванням дренажних воронок. Також буде влаштовано вирівнюючий та верхній шари асфальтобетонного покриття. Проводитимуться роботи із укріплення узбіч, влаштування дорожньої розмітки та заміни дорожніх знаків.

На час проведення ремонтних робіт на цій ділянці автодороги, рух автомобілів буде ускладнено, він здійснюватиметься по одній полосі у реверсному режимі. На автодорозі Н-01 облаштовано необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах деякі тролейбуси тимчасово змінять свої маршрути.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook