Новини
Архів новин
Оберіть дату

У бюджеті Черкащини передбачили півмільйона на житло для АТОвців

 ...
У бюджеті Черкащини передбачили півмільйона на житло для АТОвцівantikor.com.ua

Наразі на Черкащині обліковується майже 7 тисяч учасників АТО. Всі вони отримують належне соціальне забезпечення. Про це повідомили у прес-службі Черкаської ОДА.

Так, за відомостями Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, на Черкащині перебуває на обліку 6 744 учасників АТО, яким встановлено статус учасника бойових дій, та 187 осіб, які мають статус інваліда війни.

"Цьогоріч у рамках обласної комплексної програми "Турбота" 3 186 членів сімей учасників АТО вже отримали матеріальну допомогу на понад 1,4 млн грн. Також 110 сім’ям загиблих виплатили одноразову матеріальну допомогу у розмірі 50 тис. грн", – зауважив директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало.

Він додав, що до 25-ї річниці незалежності України за рахунок коштів місцевих бюджетів також було виплачено 487 тис. грн фінансової допомоги 617 АТОвцям.

Крім того посадовець відзначив, нині гостро стоїть проблема забезпечення бійців та членів їх родин житлом. В області налічується 10 сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та перебувають на обліку як потребуючі поліпшення житлових умов. Для вирішення цього питання торік затвердили обласну програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2015 – 2020 роках.

"На забезпечення цієї житлової програми у 2016 році в обласному бюджеті передбачено 500 тис. грн. За нею уже виділили кошти для бійця з Умані, оформляються документи ще трьом учасникам АТО зі Сміли, Городищенського та Корсунь-Шевченківського районів", – розповів Руслан Чикало.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Каневі на Будинку рад встановили меморіальні дошки загиблих атовців.

  • Facebook
>