Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкасців запрошують долучитися до фестивалю ранкової руханки

 ...
Черкасців запрошують долучитися до фестивалю ранкової руханки wiki.soiro.ru

Комунальна установа Черкаської обласної ради "Черкаський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з Відділенням Національного олімпійського комітету в Черкаській області за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА запрошують усіх охочих взяти участь у фестивалі ранкової руханки "Рух заради здоров’я".

Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного центру "Спорт для всіх".

Щодня, протягом тижня о 10:00 приєднуйся за посиланням у ZOOM та починай свій день з користю.

Першою учасницею фестивалю стала майстер спорту України зі спортивної аеробіки, член збірної команди України зі спортивної аеробіки, чемпіонка України 2014-2019рр., учасниця перших Європейських ігор м. Баку 2015р., переможниця міжнародних турнірів м. Злін 2017р., м. Баку 2018р., бронзова призерка міжнародного турніру м. Братислава 2019р. Анастасія Ісаєнко. З 2018року спортсменка є президентом обласного осередку ФУСАФ в Черкаській області, а з 2013 року працює тренером.

Анастасія виховала спортсменів, які є резервом національної збірної і вона запрошує усіх бажаючих до секції аеробної гімнастики.

Зазначимо, що аеробна гімнастика – це секрет збереження молодості тіла у здоровому способі життя. Вона змушує активно включатися в роботу наші легені, прискорює потік крові, запускає обмінні процеси в організмі. Користь від постійних аеробних тренувань очевидна: збереження еластичності суглобів тіла, стабілізація роботи дихальної й серцево-судинної систем, підвищення рівня витривалості організму в цілому.

Заняття спортивною аеробікою корисні для фізичного розвитку дітей. Вона не тільки допомагає зміцнювати м’язи й легені, але й розвиває почуття ритму, піднімає настрій.

Фестиваль руханки стартував 18 травня, о 10:00. Всі учасники можуть самостійно приєднуватися до заходу за посиланням ZOOM, ідентифікатор конференції: 990 2963 1904, пароль: 5zBmDb.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Чілдрен Кінофест 2020 відбудеться онлайн.

 

  • Facebook
>