Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Замість апаратів штучного дихання – пилосос": черкаський депутат підозрює мера у невиконанні рішень сесії

 ...
"Замість апаратів штучного дихання – пилосос": черкаський депутат підозрює мера у невиконанні рішень сесії

Черкаси можуть не отримати додаткові апарати штучного дихання, за які було проголосовано на позачерговій сесії міськради. Таку думку висловив місцевий депутат Олександр Радуцький.

За словами обранця, на вчорашній сесії депутати проголосували за виділення майже 10 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом. З них 5 мільйонів мало піти на виплату премій медпрацівникам, які лікуватимуть людей з підозрою на коронавірус, та ще майже 5 мільйонів на закупку додаткових апаратів штучного дихання. Однак, Олександр Радуцький впевнений, вчорашні термінові рішення сесії щодо виділення цих коштів Анатолій Бондаренко досі не підписав.

"Я не розумію, для чого скликали термінову сесію міськради по змінам до бюджету щодо заходів проти коронавірусу, якщо ці рішення лишаються досі не підписаними. Наскільки мені відомо, заходів із забезпечення міських лікарень додатковими штучними апаратами для легень не вживають. Моєю пропозицію на сесії міської ради було зняти ці кошти з резервного фонду, але в резервному фонді зареєстровано автомобільний пилосос, який особисто лобіює міський голова Анатолій Бондаренко. Тому зараз є ризик, що ми ці апарати штучного дихання не отримаємо, а отримаємо пилосос – зазначив Олександр Радуцький.

Він додав, що завтра, 18 березня, у Черкасах відбудеться чергова бюджетна комісія, на якій депутати-опозиціонери підніматимуть це питання.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Україна на два тижні закриє кордон для іноземців.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook