Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські правоохоронці пройшли експрес-курси з підвищення кваліфікації (ФОТО)

 ...
Черкаські правоохоронці пройшли експрес-курси з підвищення кваліфікації (ФОТО)Facebook / ГУ НП в Черкаській області

На семінар-тренінг прибули 25 працівників поліції підрозділів Головного управління Національної поліції Черкаської області, які будуть призначені на керівні посади, зараховуючи вищі керівні посади, ніж займані. Навчання тривало два дні із залученням представників Національної академії внутрішніх справ МВС України, Управління забезпечення прав людини та кваліфікованих фахівців із певних напрямків оперативно-службової діяльності ГУ НП. Про це повідомляє ГУ НП в Черкаській області.

Дводенні курси підвищення кваліфікації проходили на базі ГУ НП в Черкаській області. Семінар-тренінг для поліцейських проводили представники Національної академії внутрішніх справ МВС України, Управління забезпечення прав людини та кваліфіковані фахівці із певних напрямків оперативно-службової діяльності ГУ НП з метою забезпечення потреб Головного управління Національної поліції в Черкаській області у кваліфікованих кадрах високого рівня професіоналізму та культури, здатних компетентно і відповідально виконувати свої обов’язки.

Обговорювались актуальні питання управління в органах поліції, перспективи та шляхи їх вирішення, комунікація з громадськістю, органами влади та місцевого самоврядування та забезпечення законності, прав і свобод людини в діяльності підлеглих, попередження фактів корупції, жорстокості, катування, нелюдського поводження або такого, що принижує честь та гідність людини тощо.

По закінченню курсів слухачі отримали сертифікати відповідного зразка.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські рятувальники подалися до санаторіїв вчити безпечного відпочинку.

  • Facebook