Новини
Архів новин
Оберіть дату

Стало відомо, як черкаські хлопці потрапили в полон (ФОТО)

 ...
Стало відомо, як черкаські хлопці потрапили в полон (ФОТО)Олександр Осейко з дружиною Юлею та донечкою Дашенькою. Фото: Facebook/Валерий Макеев

Із полону повернулися черкаські хлопці Дмитро Половинка та Олександр Осейко. Вони вже зустрілися із рідними та військовим комісаром області. Завтра вони поїдуть до дислокації 72 бригади, а післязавтра зустрінуться із головою ОДА. Про це в соцмережі Facebook повідомляє юрист Валерій Макєєв.Також він зі слів хлопців переповів, як ті потрапили в полон.

– Хлопці розповіли, що їх розмістили на самій передовій першого блокпосту Маріїнки. Команди відступу вони просто не чули: залишались вірними присязі – прикривали відхід… Зрештою, зрозуміли, що залишились вдвох. Зателефонували до друзів по відділенню: ті звернулися до командира: "Там залишились НАШІ, потрібно якось забирати!" . Та командир був іншої думки: "Там живих вже немає…". Дійсно, хлопців, які вже звикли за останній тиждень перед полоном "тричі на день" отримувати "окроплювання ГРАДОМ", тепер обстрілювали міномети АТО… Коли їх брали в полон, патронів вже не було… Цього дня донечці Саші Осейко виповнилось півроку. Потім – полон: спочатку в погребі в Маріїнці, потім – уже в більш "цивільних" умовах – у Степанівці, – пише Макєєв.

 

  • Facebook
>