Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах – високе забруднення атмосферного повітря

 ...
У Черкасах – високе забруднення атмосферного повітря

Останніми днями метеорологічні умови зумовлюють накопичення забруднюючих речовин в атмосфері. Особливо це спостерігається у нічні та ранкові години, коли утворюється інверсія температури, яка не дозволяє шкідливим домішкам підніматися вгору. Про це розповідає у Facebook начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

Результати спостережень лабораторії показують, що у Дніпровському мікрорайоні Черкас 11 вересня концентрація діоксин азоту перевищує гранично допустиму концентрацію в 2,5 рази.

Як відомо, викиди в атмосферу діоксиду азоту надходять з викидами підприємств та автотранспорту. Підвищені концентрації цієї речовини у поєднанні з високими температурами повітря можуть негативно впливати на самопочуття людей.

13 вересня у Черкасах спостерігатимуться метеоумови, що сприятимуть накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.

На дощі та зниження температури варто чекати у вихідні. Опади сприятимуть очищенню атмосфери від шкідливих домішок, особливо пилових, посилений вітер підвищить провітрюваність міста.

Як повідомляв сайт vikka.ua, найближчими вихідними на Черкащині похолодає.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook
>