Новини
Архів новин
Оберіть дату

Зловмисника, який травмував правоохоронця, чекає кримінальне переслідування на території Азербайджану

 ...
Зловмисника, який травмував правоохоронця, чекає кримінальне переслідування на території Азербайджануvn.20minut.ua

У 2015 році громадянин Азербайджанської Республіки, будучи студентом одного з черкаських вишів, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, спричинив працівнику правоохоронного органу легкі тілесні ушкодження у зв’язку з виконанням цим працівником своїх службових обов’язків. Про це інформує пресслужба прокуратури Черкаської області.

За результатами досудового розслідування, проведеного СВ Черкаського ВП ГУ Національної поліції в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської місцевої прокуратури, вказаній особі складено та в установлений КПК України спосіб повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України.

Після вчинення зазначеного кримінального правопорушення, громадянин Азербайджанської Республіки виїхав за межі України з метою ухилення від кримінальної відповідальності, у зв’язку з чим була оголошена в розшук, в тому числі і міжнародний.

У 2019 році місцезнаходження розшукуваного встановлено на території Азербайджанської Республіки.

Відповідними міжнародними договорами України, які ратифіковані Верховною Радою України, передбачено, що видача (екстрадиція) власних громадян не здійснюється.

У червні цього року органи прокуратури Черкащини підготували клопотання про передання кримінального провадження щодо вказаної особи і через Генеральну прокуратуру України направили до компетентних органів Азербайджанської Республіки з метою притягнення її до кримінальної відповідальності за законодавством азербайджанської сторони.

На цей час прокуратурою області очікується інформація компетентних органів Азербайджанської Республіки щодо результатів кримінального переслідування.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах розшукують зловмисника, який викрав позашляховик.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook