Новини
Архів новин
Оберіть дату

На сцені Золотоноші жінок вітали відомі особистості Черкащини (ФОТО, ВІДЕО)

 ...
На сцені Золотоноші жінок вітали відомі особистості Черкащини (ФОТО, ВІДЕО)zolo.gov.ua

У Золотоноші до весняного свята провели цікавий концерт "Зіркові дуети". Суть заходу полягала у тому, що свої музичні вітання золотоніським жінкам адресували не лише працівники відділу культури, а й відомі особистості Черкащини. Тобто у кожному дуеті два представники – один професіонал золотоніської сцени, інший – представник громадськості, пише сайт міста.

Зал був вщент заповнений, глядачі чекали цікавих та неординарних дуетів.

І врешті 18 зіркових пар порадували найвибагливіших любителів мистецтва. Розпочали святкову програму Михайло Антоненков, працівник місцевого заводу, заводу та Вікторія Бузинська.

Естафету підхопили начальник управління праці та соціального захисту населення Тетяна Лукомська та Станіслав Щербатюк. Посадовиця виконала романтичну пісню під акомпонімент саксофону.

Вразив виконанням "Пісні про матір" депутат обласної ради Віктор Полозов. Чуттєво, творчо та з любов’ю він разом із Світланою Бердник адресував композицію усім, чиє ім’я – матір.

Весело та по-українськи колоротно пісню про куму виконав сільський голова Благодатного разом із чарівною Вікторією Костогриз.

Лікар-хірург ЦРЛ Владислав Гаркавий у хореографічному дуеті з Вітою Лелекою поринули у чуттєвий вальс.

Депутат облради Вадим Гайович та його супутниця Світлана Шейченко співали про кохання та вражали вокальними даними.

Сільський голова села Подільське та його напарниця по дуету запросили глядачів у вир почуттів , виконавши пісню "Переплетені долі".

Ольга Заворотня старший лаборант клінічної лабораторії Золотоніської ЦРЛ та Станіслав Іванилюк по-особливому ніжно виконали пісню "Снег".

Танцем "Маска" здивував глядачів депутат міської ради Валерій Федорець та його наставниця Світлана Величко.

Володимир Більницький, директор Красногірського олійного заводу, разом із неперевершеною Маргаритою Лазарєвою поєдналися у пісенному дуеті, розповівши історію про сум та самотність.

Директор "Мистецького дому" Наталія Джура у дуеті з Миколою Миколенком виконали пісню "Букет из белых роз", викликавши шквал аплодисментів.

Хореографічний дует Любові Булих та Олександра Кузнєцова подарував глядачам хвилини позитиву.

Тендітна Мар’яна Ніщенко, представниця міськради, та Євген Гонза вражали глядачів образами та силою голосу.

Віктор Душка, депутат міської ради, у дуеті з Вікторією Долгушиною продемонстрували вокальну мініатюру "Ромео і Джульєта сьогодення".

Усім жінкам в залі подарували квіти.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на обласному святі в Черкасах відзначили найкращих у спортивній галузі.

  • Facebook
>