Новини
Архів новин
Оберіть дату

До 65-річчя створення Черкащини містяни вишиють карту області

 ...
До 65-річчя створення Черкащини містяни вишиють карту області ck-oda.gov.ua

Черкаська область 7 січня 2019 року буде святкувати 65-річчя з дня створення. За ініціативи жителя краю, волонтера Григорія Бабака та Черкаського обласного краєзнавчого музею в Черкасах розпочинається новий проект – створення карти-вишивки Черкаської області з характерними для кожного району вишиваними узорами. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Також ця карта буде присвячена 100-річчю Черкаського обласного краєзнавчого музею. Робота над проектом стартуватиме на День етнографа, який святкується 17 липня.

"Долучитися до заходу запрошують усіх бажаючих жителів та гостей Черкащини: професіоналів і аматорів, дорослих і дітей, навіть тих, хто не дуже вправно володіє голкою. Головне – добрі наміри та гарний настрій. З собою, за бажання, можна взяти голку для вишивання та акрилові нитки різних кольорів", − зазначають організатори.

7 січня 2019 року вишита карта Черкаської області буде представлена у музеї на виставці, а потім передана до фондів Черкаського обласного краєзнавчого музею.

Як повідомляв сайт vikka.ua, активна молодь зі всієї України та волонтери із США приїдуть до Черкас на мовний фестиваль

 

  • Facebook