Новини
Архів новин
Оберіть дату

За останні дні на сході загинуло четверо черкащан. Серед них – сільський голова

 ...
За останні дні на сході загинуло четверо черкащан. Серед них – сільський головаОбозреватель

За останні дні січня Черкащина втратила чотирьох бійців на сході.

30 січня у боях на Донбасі загинув 42-річний черкащанин Ігор Бойко. Він був розвідником 128 гірсько-піхотної бригади. Чоловіка призвали 3 серпня 2014 року. У загиблого героя залишилася дружина та двоє дітей: донька 17 років та син 7 років. Тіло бійця ще перебуває на території окупантів.

Учора, 31 січня, під час обстрілу районів селища Гродівка Донецької області загинув сільський голова села Косарі Кам’янського району. 58-річний Василь Воропай був призваний 4 вересня 2014 року у 43-ю артбригаду. У нього залишилися дружина та двоє дітей.

Василь Воропай. Фото Сергія Воронова

Там же загинув 22-річний солдат з Чигиринщини Павло Антоненко. Павло був призваний Чигиринським районним військовим комісаріатом 4 вересня 2014 року в 43-ю артбригаду.

Інформацію про трьох загиблих виданню "Про головне" повідомили у військкоматі.

Павло Антоненко. Фото із сайту "Про головне"

За інформацією журналіста Юрія Лукана, у боях також загинув уродженець Катеринополя, боєць батальйону "Айдар" Руслан Бобуров. Його псевдо – "Німець". Чоловік загинув на теплоелектростанції в місті Щастя Луганської області від обстрілу установки "Град".

"Чому він був "Німцем"? Сам не знав. Казав, що побратимам здається, що він на німця схожий. Сам з Катеринополя, що на Черкащині. Чоловік безстрашний. На той час, коли я з ним бачився минулого літа, він був стрільцем із зенітки. Літаки там не літають, тому зенітку застосовували як кулемет проти піхоти. Так от він міг винищувати цю піхоту, коли до нього танки наближалися. Було діло: стрільнув танк, десь поряд розірвався снаряд. Водій з напарником втекли, а Руслан продовжував строчити. Його прикрив інший боєць, що дало змогу Руслану перезарядити зенітку і продовжити вогонь. А танк підбили. Тоді Руслан казав, що той боєць, який його підтримав, став його побратимом", – зазначив Лукан.

Facebook/Юрій Лукан

"Руслан був убитий разом з Вадимом на псевдо Діджей. Ці безстрашні воїни були убиті на теплоелектростанції в Щасті Луганської області сьогодні. Їм обом не пощастило потрапити під вибух "Граду". Прикрість у тому, що Руслан так і не був оформлений як боєць офіційно. Весь час заважали якісь бюрократичні перешкоди. Дуже прикро. Слава героям!", – написав журналіст.

Дивіться також інтерв'ю "Громадського телебачення" із "Німцем".

  • Facebook