Про чуйність черкащан, яка свідчить про довіру

 ...
Про чуйність черкащан, яка свідчить про довіру

Учора, пообіді, після футбольних змагань я відвозила сина додому, на своєму авто. 
В районі Митниці, навпроти пляжу Рів’єра, помітила службовий автомобіль, який стояв окрай дороги з увімкненими аварійними сигналами.

Зупинилась. Підійшла до патрульних. Запитала, що трапилось.

Хлопці відповіли, що довелось зробити аварійну зупинку, бо в автомобілі спустило колесо. Вони проводили його заміну. Та головне, що розповіли інспектори.

За час, коли патрульні замінювали колесо, біля них зупинився не один водій і запропонував допомогу.

Хтось хотів допомогти фізично, хтось пропонував підіймач (домкрат). Проте, дякуючи за проявлену небайдужість, патрульні відповідали, що самі вправляються. І вразила не самостійність поліцейських...Вражала чуйність черкащан, яка свідчить про довіру!

Щодня патрульні заступають на чергування. Вони не стоять на перехрестях. Не відстоюють на території Управління. Вони постійно на вулицях міста. Вони мобільні і перебувають в русі.

Лише за сьогодні, одну денну зміну, з 8 ранку до 20 вечора, на лінію "102" надійшло 76 викликів, а разом з іншими інформаційними зверненнями, тими, які патрульні виявили самі чи до них звернулись громадяни на вулицях Черкас – 105 завдань.

А ще, патрульні їздять до суду, коли проходить розгляд адміністративних справ, де їхня присутність є обов'язковою. Проводять профілактичні зустрічі в садочках, школах на підприємствах. Заступають в пішому порядку на охорону громадського порядку, спільно з правоохоронцями міського відділу поліції та нацгвардійцями.

Тому, найсліпіший той, хто сам не хоче бачити!

  • Facebook