Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський нардеп потрапив у ТОП-10 депутатів, які розбагатіли за рік

 ...
Черкаський нардеп потрапив у ТОП-10 депутатів, які розбагатіли за рікkozatske.ck.ua

Рейтинг народних обранців, які протягом року отримали найбільші статки, склало видання "Комментарии". Журналісти на основі податкових декларацій 2014 року та нещодавніх електронних декларацій за 2015 рік визначили ТОП-10 нардепів, які досягли найбільшого фінансового успіху.

"Враховувалися тільки готівкові кошти і суми на банківських рахунках народних депутатів і членів їх сімей в гривневому еквіваленті. При цьому скандальна е-декларація нардепа Сергія Мельничука з сумою готівкових коштів в розмірі 1 трлн грн до уваги не бралася", – пише видання.

До списку найбагатших потрапив і черкаський нардеп Геннадій Бобов. Він входить до депутатської групи "Відродження", обраний по мажоритарному округу №196 Черкаської області. У попередньому скликанні ВР був членом фракції Партії регіонів, до цього – депутат Черкаської облради, також фракції ПР. Власник агрокомпанії "Панда", Герой України "за видатні заслуги в розвитку агропромисловості".

"За 2015 рік Бобов задекларував 209 650 000 у гривневому еквіваленті. Тоді як за 2014 рік на всю сім'ю було задекларовано 5, 3 млн грн. Різниця більш ніж помітна", – пише газета.

До рейтингу найбільш розбагатілих за рік також потрапили Ігор Котвіцький, Богдан Дубневич, Юрій Дерев’янко, Ярослав Дубневич, Віталій Хомутиннік, Нестор Шуфрич, Олександр Супруненко, Сергій Тарута та Іван Фурсін.

Як повідомляв сайт vikka.ua, нардеп із Черкащини увійшов у п’ятірку найзаможніших парламентарів України.

  • Facebook
>