Новини
Архів новин
Оберіть дату

Одаричу закидають перевищення повноважень через "Фонтан Сіті" (документ)

 ...
Одаричу закидають перевищення повноважень через "Фонтан Сіті" (документ)novyny.cherkasy.ua

Міського голову Черкас Сергія Одарича звинувачують у перевищенні повноважень. Такою є ухвала Київського апеляційного господарського суду від 16 червня.

Нагадаємо, саме через ухвалу суду Черкаська міська рада перенесла питання про дострокове припинення повноважень міського голови Черкас.

Як ідеться у документі, проти Одарича позивається заступник обласного прокурора. Він вимагав визнати незаконним і скасувати рішення міської ради про передавання у приватну власність земельної ділянки за адресою вул. Гоголя, 261. Крім того, прокуратура просить "Фонтан Сіті" віддати земельну ділянку за драмтеатром назад у комунальну власність.

Суд закидає Одаричу підписання рішення міськради про передавання у власність на умовах договору ренти ПП "Фонтан Сіті" земельну ділянку площею 4970 кв м по вул. Гоголя, 261 під незавершене будівництво, за яке депутати нібито не голосували на сесії.

Київський апеляційний суд просить обласну прокуратуру перевірити дії міського голови на предмет перевищення повноважень.

Нагадаємо, за адресою вул. Гоголя, 261 планували звести 4-поверховий торговельно-розважальний комплекс із підземним паркінгом. Утім будівництво так і не відбулося. зараз на місці зводять багатоповерхівку ЖК "Резиденція".

  • Facebook