Новини
Архів новин
Оберіть дату

Розбійний напад на працівників розважального закладу в Черкасах виявився інсценуванням (ФОТО, ВІДЕО)

 ...
Розбійний напад на працівників розважального закладу в Черкасах виявився інсценуванням (ФОТО, ВІДЕО)Facebook / Главк Нацполіції Черкаси

На початку травня до правоохоронців надійшло повідомлення про розбійний напад в одному з розважальних закладів. Робітник вказаного закладу розповів поліцейським, що в приміщення увійшов невідомий чоловік, обличчя якого було приховано шарфом та під загрозою предмету, схожого на автомат, заволодів грошима в сумі 9 тисяч гривень.

За даним фактом було відкрите кримінальне провадження за частиною 3 статті 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє сектор комунікації ГУ НП у Черкаській області.

В результаті проведених слідчих дій та оперативних розробок, правоохоронці встановили, що потерпілий сам інсценував розбійний напад на нього. Чоловік розтратив дев’ять тисяч гривень, які належали закладу і щоб приховати борг зініціював напад.

Для втілення свого плану в життя залучив товариша, якому відвів роль нападника. 29-річний знайомий за допомогою макета автомата зімітував напад на заклад та нібито заволодів грошовими коштами в тій сумі, яку розтратив працівник.

Наразі всіх осіб даного кримінального правопорушення встановлено. З ними працюють слідчі. Речові докази по справі вилучено. Відкрито кримінальні провадження за статтями 190 (Шахрайство) та 383 (Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) Кримінального кодексу України.

Як повідомляв сайт vikka.ua, за розбійний напад на неповнолітнього двом черкащанам винесуть вирок.
  • Facebook