Новини
Архів новин
Оберіть дату

Автопарк шкіл Черкащини має поповнитися вісьмома новими автобусами

 ...
Автопарк шкіл Черкащини має поповнитися вісьмома новими автобусами kolomyia.today

На Черкащині поступово збільшується кількість шкільних автобусів. До початку навчального року з обласного бюджету на умовах співфінансування виділили кошти для придбання семи автобусів. Ще один придбають коштом місцевого бюджету. Про це повідомляють прес-служба Черкаської ОДА.

Із запланованих вже придбали шкільні автобуси в Уманському та Золотоніському районах, а також Набутівській та Степанецькій ОТГ. У Маньківському районі, Селищенській та Жашківській територіальних громадах завершуються процедури державних закупівель.

Крім того, до кінця року за кошти місцевого бюджету планується придбати ще 1 шкільний автобус для Жашківської ОТГ.

"Підвіз до місць навчання і додому здійснюють 202 шкільні автобуси, – розповів начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський. – Таким чином ми охоплюємо понад 10 тисяч учнів Черкащини. Поступово у межах обласної програми "Шкільний автобус" ми збільшуємо кількість автотранспорту на місцях. Цього року нам вдалося додати ще 8 автобусів. Проте наразі, у зв’язку із зміною автопарку та оптимізацією мережі шкіл, потреба становить ще у 19 шкільних автобусів".

Як повідомляв сайт vikka.ua, школи Черкащини почали отримувати нові підручники.

 

  • Facebook
>