Новини
Архів новин
Оберіть дату

Суд розгляне справу відносно черкаського екс-чиновника, який прославився преміюванням зятя

 ...
Суд розгляне справу відносно черкаського екс-чиновника, який прославився преміюванням зятя Facebook / Володимир Гриценко

За матеріалами Черкаської місцевої прокуратури та УЗЕ в Черкаській області ДЗЕ НП України складено та скеровано до суду два протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією відносно колишнього виконувача повноважень директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради. Про це інформує прес-служба Черкаської місцевої прокуратури.

Посадовець, всупереч вимогам Закону України "Про запобігання корупції", не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника та вчиняв дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме преміював свого зятя.

На даний час матеріали про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, перебувають на розгляді в суді.

Нагадаємо, йдеться про колишнього в. о. директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення, "батьківщинівця"  Володимира Шабанова. Регулярними преміями, які той виписував своєму родичу, посадовец завдав міській скарбниці збитків на 250 тисяч гривень. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, біля Черкаської мерії провели акцію проти чиновника-корупціонера.

  • Facebook
>