Новини
Архів новин
Оберіть дату

Уманського самооборонівця хочуть судити за "сміттєву люстрацію"

 ...
Уманського самооборонівця хочуть судити за "сміттєву люстрацію"Вечірня Умань

Стосовно голови Уманської сотні самооборони Андрія Столяра правоохоронці відкрили провадження за фактом подій на останній сесії облради. Йому загрожує тримання під вартою, або застава. Про це пише видання "Вечірня Умань".

– Після подій у Черкасах мені вже навіть погрожували. Невідомі телефонували на мобільний і казали, що якщо я і надалі буду себе так вести, то взагалі виїду з країни, – розповідає Андрій Столяр. – Правоохоронці також відрили справу на мене. "Шиють" мені хуліганство.

Андрій і сам постраждав під час проведення "люстрації" у Черкасах. Депутат обласної ради Галина Кучер "роздерла" активісту пів обличчя. Самооборонівець зняв побої та написав заяву до правоохоронних органів. За словами активіста, пройшов уже не один тиждень, а реакції від міліції й досі немає.

– Я думаю що буде третій Майдан. Тільки він буде дуже швидкий. Народ вийшов колись проти свавілля влади і міліції. Сьогодні саме народ захищає країну, а питання свавілля влади та міліції залишилося. Якщо люстрація гальмується, то будьте готові, що у сміттєві баки потраплять не лише регіонали, – говорить уманський волонтер Роман Похольчук.

Нагадаємо, наприкінці сесії Черкаської обласної ради представники майданівських організацій увірвалися до приміщення зі сміттєвими контейнерами, на яких були фотографії нинішніх нардепів. Представники координаційної ради сил Майдану силоміць вкинули двох депутатів облради у сміттєві баки вимагаючи люстрації. Правопорушників покарають за правопорушення, передбачене частиною 2 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України

  • Facebook