Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Миколая у Черкасах дітям "подарували" оновлену поліклініку (ФОТО)

 ...
На Миколая у Черкасах дітям "подарували" оновлену поліклініку (ФОТО)

19 грудня Друга дитяча поліклініка у Черкасах нарешті поновила свою роботу. Місцеві мами цього дня чекали з нетерпінням, бо вже змучилися возити дітей до інших поліклінік міста.

"Чекали відкриття близько чотирьох місяців. Дуже важко було їздити в іншу поліклініку. Туди ще можна було доїхати з візком на 22-му автобусі, а от назад треба було іти пішки до центру", – розповідає черкащанка Інна.

Зітхає з полегшенням і мама трирічного Артема Анна.

"Їздити в іншу поліклініку було дуже незручно, некомфортно. Туди приїжджаєш, а там теж ремонту немає. А тут наше, рідне. Ми вже звикли ходити сюди за три рочки", – зазначає містянка.

На відкриття до закладу з’їхалися міський голова Анатолій Бондаренко, його заступник Ігор Коломоєць, депутати по округу та чиновники.

Втім, до завершення ремонтних робіт тут ще далеко. Ремонтники виконали тільки зовнішні роботи (відремонтований дах і стіни, замінені вікна, утеплений цоколь), а ремонт у приміщенні ще попереду. Він, до речі, досі тут триває – робітники працюють на першому поверсі, тож обслуговуватимуть дітей тільки на другому.

Головний лікар поліклініки Володимир Борисенко запевняє: це не створить незручностей для пацієнтів.

"Кабінетів достатня кількість для того, щоб усі лікарі-педіатри працювали. Наші будівельники працюють навіть у вихідні дні, аби до кінця року запрацювала реєстратура і перший поверх", – розповідає медик.

На наступний рік тут сподіваються приступити до заміни всієї сантехніки та електрики. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині грип уклав у ліжка понад 8 тисяч осіб.

  • Facebook
>