Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Обиратиму людей, до яких би міг повернутись спиною": очільник Черкащини формує команду (ФОТО)

 ...
"Обиратиму людей, до яких би міг повернутись спиною": очільник Черкащини формує команду (ФОТО)

Команда новопризначеного голови Черкаської ОДА Ігоря Шевченка – у стадії формування. Щодо своїх заступників губернатор радитиметься з колегами з інших регіонів та погоджуватиме у столичній комісії. А потенційні голови РДА, ймовірно, проходитимуть поліграф. Про це очільник області розповів під час пресконференції 15 серпня, інформує vikka.ua.

"Мені дісталась команда, на жаль, не в тому стані, в якому я хотів би. Заступників майже немає. Із чотирьох, а ще краще п’яти, – мені дісталось двоє. Обидва не зовсім прості персонажі, – розповідає Ігор Шевченко. – Згідно з Конституцією, чинні заступники протягом двох днів після мого призначення написали заяви на звільнення, але зараз я не можу собі дозволити підписати їх і завтра звільнити, бо тоді залишусь один. Нехай ці люди ще трошки попрацюють з нами і дадуть відповіді на певні питання".

Очільник області просить дати йому час, щоб набрати свою команду. Мовляв, критерій відбору дуже серйозний і сьогоднішня влада поки що навідріз не погоджує пропоновані Шевченком кандидатури.

"Коли я оцінюю людей за якимись загальнолюдськими критеріями, в мене немає інформації щодо того, чим вони займались раніше і в складі яких злочинних угрупувань вони були, – каже губернатор. – Від вчорашнього мого візиту до Києва я обрав нову стратегію подачу кандидатів собі в заступники взагалі. Я кожного буду погоджувати з кваліфікаційною комісією, щоб вони з’ясовували про нього все, використовуючи їхній ресурс. Я обиратиму людей, до яких би міг повернутись спиною".

Шевченко додає, що радитиметься з цього приводу і з новопризначеними губернаторами інших регіонів, де такі вже є.

Також найближчий час без очільників на Черкащині залишаться всі райони. Поки що звільнених голів РДА – половина.

"Є новий пілотний проект "Ліфт". Це зовсім нова стратегія, ідея й технологія призначення голів РДА. Вони там будуть проходити тестування. Програми розроблені американськими, німецькими, канадськими компаніями. Все доходить аж до поліграфа", – зауважує Ігор Юрійович.

Як повідомляв сайт vikka.ua, очільник Черкащини розповів про свою нерухомість в Росії.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook