Новини
Архів новин
Оберіть дату

Троє черкащан претендують на звання найавторитетніших українців 2016 року

 ...
Троє черкащан претендують на звання найавторитетніших українців 2016 року

Журнал "Фокус" відкрив голосування для обрання найбільш авторитетних, на думку читачів, українців. До запропонованого списку претендентів увійшли не лише політики і бізнесмени, а й усі, хто впливає на розум і настрої: музикантів, активістів, митців тощо.

Голосувати мають змогу всі охочі не більше одного разу, однак при бажанні – за кількох кандидатів водночас. Голосування триватиме до 14 грудня 2016 року.

Список із майже сотні українців включає й трьох представників Черкащини. Це перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко, екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко та телеведуча Оксана Соколова.

Наразі найбільше голосів із земляків отримав Анатолій Гриценко (17 місце), за ним іде Ірина Геращенко (35 місце), а Оксана Соколова поки що опинилася у кінці рейтингу (84 місце).

У той же час першу сходинку рейтингу посідає лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук. За ним ідуть верховний архієпископ Любомир Гузар, поетеса Ліна Костенко, співачка Руслана Лижичко та екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкаси потрапили до ТОП-10 найдемократичніших міст.

  • Facebook
>