Новини
Архів новин
Оберіть дату

Сесії не буде? Депутати з промерської більшості готують зрив пленарки

 ...
Сесії не буде? Депутати з промерської більшості готують зрив пленарки oblradack.gov.ua

Довгождане сесійне засідання депутатів Черкаської міської ради, заплановане на 10 годину 13 грудня, може не відбутись, бо ризикує знову не зібрати кворуму.

Повідомлення про відсутність на пленарці буцім з об'єктивних причин напередодні направили до канцелярії міськради обранці з так званої промерської більшості. Документ у Facebook оприлюднив депутат Олександр Радуцький.

Нагадаємо, Радуцький з колегами зі своєї та ще з двох депутатських фракцій вже кілька разів ініціювали скликання пленарки. Однак міський голова Анатолій Бондаренко ігнорував сесії. Ймовірно, через те, що наразі нічого не заважає міській ТВК нарешті оголосити імена п'яти депутатів.

"Міському голові Бондаренку А. В. та його команді начхати на жителыв міста. Сьогодні мали розглянути зміни до бюджету щодо заробітної плати КП "Черкасиелектротранс", співфінансування ОСББ,затвердити кошти для програми нової української школи,субвенції з державного бюджету та народних депутатів Олега Петренка, Владислава Голуба", – каже Олександр Радуцький.

Зазначимо, сесію депутати вимагають скликати 26 грудня.

Як повідомляв сайт vikka.ua, столична Феміда підтвердила протиправність рішень канівської сесії.

  • Facebook