Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащани назбирали голоси проти об’єднання СУБів в одне комунальне підприємство

 ...
Черкащани назбирали голоси проти об’єднання СУБів в одне комунальне підприємство

Петиція на сайті Черкаської міської ради про недопущення злиття КП "Придніпровська СУБ" та "Соснівська СУБ" в одне комунальне підприємство набрала необхідну кількість голосів.

Автор звернення В'ячеслав Коновал зазначає, що 17 січня цього року Черкаська міськрада всупереч зауваженням департаменту ЖКК та нормам чинного законодавства ухвалила проект "Про припинення комунальних підприємств житлово-комунального комплексу". Ним передбачено створити на базі черкаських комунальних підприємств "Міську службу утримання будинків". В основу необхідності припинення комунальних підприємств автор вказує, що засновник (тобто Черкаська міська рада) "фінансуючи житлово-комунальну галузь, не має можливості контролювати використання бюджетних коштів".

"Прошу звернути увагу, що у проекті відсутні будь-які економічні розрахунки по визначених періодах та в розрізі обсягу наданих "бюджетних коштів" комунальним підприємствам. Також не проаналізовані фінансові плани, врешті решт не розглянуто звітність останніх, котра подається до Департаменту житлово-комунального комплексу", – йдеться у петиції.

В’ячеслав Коновал додає, що проект робить заручниками працівників комунальних підприємств, що припиняються шляхом створення єдиного підприємства, адже ніхто не гарантує їм майбутнє працевлаштування. Тому виникає питання, чому не врахована думка громади та не проведене опитування.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Одарич розповів, завдяки кому в Черкасах вдалося провести комунальну реформу.

 

  • Facebook