Новини
Архів новин
Оберіть дату

Через травму ноги захисник із "Черкаських Мавп" не гратиме близько двох місяців

 ...
Через травму ноги захисник із "Черкаських Мавп" не гратиме близько двох місяцівmavpabasket.com

Захисник "Черкаських Мавп" та збірної України – Ігор Бояркін за прогнозами лікарів пропустить 6-8 тижнів. Такий висновок зробив лікар збірної України – Сергій Калінкін. Про це пише прес-служба БК "Черкаські Мавпи".

Нагадаємо, що у вчорашньому товариському матчі другої збірної України Бояркін зазнав травми ноги. На останніх секундах гри проти Китаю Ігор невдало приземлився. Його одразу було госпіталізовано в одну з китайських клінік, рентген показав тріщину п’ятої плюсневої кістки.

"Ми зробили детальний аналіз, − говорить Сергій Калінкін, − консультувалися з китайськими та українськими лікарями. Гіпс вирішили не накладати, Ігор ходитиме з лангетом. Як правило така травма заліковується протягом 6-8 тижнів, дуже шкода, адже ушкодження він отримав на останніх секундах гри".

Таким чином, один із лідерів "Черкаських Мавп" може пропустити старт сезону. Нагадаємо, що черкаська команда уже 20 і 26 вересня відіграє у матчі кваліфікації до Кубку Європи FIBA. А наприкінці вересня черкасці зіграють з "Дніпром" за Суперкубок України.

Як повідомляв сайт vikka.ua, вихованці "Черкаських Мавп" зіграли за збірну України на турнірі у Китаї.

 

  • Facebook