Новини
Архів новин
Оберіть дату

Ледь не побилися: черкаський екс-депутат врятував свій під’їзд від "лохотронщиків" (ФОТО)

 ...
Ледь не побилися: черкаський екс-депутат врятував свій під’їзд від "лохотронщиків" (ФОТО)Facebook / Andriy Bilda

Без бійки, але з кров’ю, лайкою та поліцією. У Черкасах по вулиці Чорновола, 160 розігрався справжній скандал. Група молодих людей, намагаючись хитрощами потрапити до під’їзду, не очікувала натрапити на такі перепони, як екс-депутат міськради Андрій Більда та пильні мешканці будинку. Про подробиці сутички дізнавався сайт vikka.ua.

"Я був удома, коли хтось подзвонив у домофон та спитав Римму Анатоліївну. Я відповів, що така тут не живе і тоді мене попросили відкрити під’їзд. Сказав, що не відкрию і раджу іти їм в інше місце", – так, за словами Андрія Більди, розпочався діалог з молодиками.

Пам’ятаючи про історії з квартирними шахраями та випадком, коли від них постраждала власна родина, екс-депутат вирішив відбити у компанії бажання потрапити до його під’їзду.

"Я пішов до них. Спочатку їх було троє: двоє хлопців та дівчина. Пізніше підійшов ще один – їхній керівник. Вони дуже нахабно та цілеспрямовано намагалися потрапити до будинку. Погрожували мені та сусідам. На той час на вулицю вийшла, мабуть, половина нашого під’їзду", – розповів Андрій Більда.

За його словами, часто за таким сценарієм до під’їздів потрапляють шахраї. Вони пропонують людям поставити, наприклад, вікна, а тим часом або грабують, або дурять необізнаних пенсіонерів.

"Ми викликали поліцію. І найголовніше – це те, що тепер там є дані цих людей. У разі чого їх легко буде знайти. Вони ж, у свою чергу, написали на мене заяву до поліції", – пояснив Андрій Більда.

Самі молодики зазначили, що займаються продажем вікон.

"Поліції вони заявили, що працюють неофіційно. Тож не можна бути впевненим, що вони ті, за кого себе видають", – сказав екс-депутат. 

Також він підкреслив, що в одного з чоловіків під час сварки пішла носом кров – так він розхвилювався.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаську студентку пограбували інтернет-шахраї.

  • Facebook