Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський депутат ініціюватиме відсторонення заступника мера (ФОТО)

 ...
Черкаський депутат ініціюватиме відсторонення заступника мера (ФОТО)pro-vincia.com.ua

Черкаський обранець Олександр Радуцький разом зі своєю депутатською групою збирається ініціювати проект рішення про дострокове припинення повноважень заступника мера Анатолія Бондаренка – Юрія Ботнара. Про це Радуцький заявив під час прес-конференції 7 травня, повідомляє кореспондент vikka.ua.

"Коли людина заходить на таку посаду, а Ботнар зайшов на неї вперше, вона має вивчити закон України "Про службу в органах місцевого самоврядування", – розповідає депутат. – Є 11 стаття, яка каже, що чиновник має прийняти присягу і, згідно з нею, працювати на жителів міста. І 8 стаття каже про його посадові обов’язки. Ці дві статті заступник міського голови не виправдав. І він має піти".
 

Обранець зазначає, що в іншій цивілізованій країні чиновник самостійно б уже написав заяву на звільнення.

"У нас, я впевнений, цього не буде, тому що він триматиметься за своє шкіряне крісло", – каже Радуцький.
 

Інше питання він має до Анатолія Бондаренка. Мер в змозі своїм розпорядженням забрати повноваження заступника, і на даний час, до рішення про дострокове припинення, Ботнар залишиться просто заступником, без права керувати процесами, які зараз під його керуванням.

Зазначимо, ініціювати проект рішення про припинення повноважень заступника мера Олександр Радуцький вирішив після журналістського розслідування, яким займався Вадим Комаров до того, як на нього напали. Відео стосувалось спортшколи "Спартак" і посадовців міськради. Детальніше – за посиланням.

Як повідомляв сайт vikka.ua, поліція розслідує напад на черкаського журналіста як замах на умисне вбивство.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook
>