Новини
Архів новин
Оберіть дату

Юний футболіст, на якого в Черкасах упав баскетбольний щит, відвідав тренування "Шахтаря"

 ...
Юний футболіст, на якого в Черкасах упав баскетбольний щит, відвідав тренування "Шахтаря"shakhtar.com

На тренуванні футбольної команди "Шахтар" побував юний спортсмен 12-річний черкасець Олег Рудницьний. Про це повідомляє прес-служба футбольного клубу.

Нагадаємо, що Олег цього літа зазнав серйозної травми. На одному із спортивних майданчиків на хлопця впала конструкція мобільної баскетбольної стійки, що склалася. Хлопчик пошкодив хребет і пересувається на інвалідному візку.

Олег та його партнери по команді відвідали ранкове тренування "Шахтаря", сфотографувалися з гравцями й поспілкувались з Тайсоном і Жуніором Мораесом.

"Щасливий побувати на тренуванні. Сподобалися вправи, які виконують "гірники", а надто вразили флангові атаки й сама гра, – поділився Олег. – За "Шахтар" я вболіваю досить давно, знаю кожного футболіста. Шкода, звісно, що багато хто поїхав до збірних, тому побачив не всіх. Поговорив з Тайсоном, він сказав, щоб я швидше підводився на ноги та приїздив до них знову. А Жуніор Мораес подарував мені футболку".

Олег мріє відновитися, знов розпочати тренування і повернутися на поле до партнерів по команді. Курс реабілітації школяр проходить у Черкасах.

Як повідомляв сайт vikka.ua, новонародженому хлопчику в Черкасах терміново потрібні донори крові.

 

  • Facebook