Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаська Феміда розгляне по суті позов "Нової якості" про ліквідацію одного з ОСББ

 ...
Черкаська Феміда розгляне по суті позов "Нової якості" про ліквідацію одного з ОСББ

Господарський суд Черкащини провів друге підготовче засідання за позовом ТОВ "Управлінська компанія "Нова якість" Дільниця 23" до ОСББ по вулиці Гоголя, 375 та Управління з питань державної реєстрації Черкаської міської ради. Позивач вимагає ліквідувати дане об’єднання співвласників.

Про це повідомляє кореспондент vikka.ua.

Адвокат позивача Максим Підгорний повідомив, підставами для їхнього позову стало те, що зміна форми управління по даному будинку призводить до дострокового розірвання договору, який був укладений за результатами проведеного конкурсу. На їх думку, проведення зборів, у результаті яких було створено ОСББ, відбулися з порушенням і не всі мешканці будинку були про них повідомлення та не брали участі в обговоренні.

"Через розірвання договорів ми недоотримуємо нашу частину винагороди, яка згідно закону має бути нам нарахована. У будинку не може бути два управителя", − зазначив адвокат.

У заперечення цього захисниця відповідача Надія Івашкова зазначила, що право на створення ОСББ є невід’ємним для співвласників будинку. Вони мають право реалізувати це право. Окрім цього вона додала, що усі мешканці будинку були повідомлені про створення ОСББ та підтримали цю ідею.

"Позивач заявляє, що були порушені права деяких мешканців будинку, однак ці люди подали до об’єднання, а об’єднання передало до суду їх особисті заяви про те, що їхні права ніяким чином не порушувалися, що вони підтверджують створення ОСББ", − зауважила Надія Івашкова.

Окрім цього об’єднання повідомляло про своє створення до виконкому ще у квітня, тобто до проведення конкурсу на обрання управителя. ОСББ отримало відповідь про те, що їх будинок не буде виставлятися на конкурс і вони самостійно управлятимуть своїм будинком та прибудинковою територією.

У результаті слухання суд ухвалив закрити підготовчі провадження та перейти до розгляду справи по суті. Наступне судове засідання по цій справі відбудеться о 10:00, 15 січня.

Як повідомляв сайт vikka.ua, суд містян проти управителя набирає нових обертів.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook