Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський обранець вимагає в освітнього департаменту направити кошти на ремонт шкільної спортзали

 ...
Черкаський обранець вимагає в освітнього департаменту направити кошти на ремонт шкільної спортзали

Виділити понад 2 мільйони гривень із коштів, зекономлених на попередніх тендерах, та направити їх на ремонт спортивної зали черкаської школи №5. З такою вимогою на засіданні виконавчого комітету 14 травня виступив депутат міської ради, "вільнодемократівець" Тарас Коломієць, передає кореспондент vikka.ua.

Нагадаємо, на попередній пленарці наприкінці квітня батьківська громада школи звернулась до обранців з криком про допомогу. Вже понад шість років у спортзалі навчального закладу не можуть закінчити ремонт. Усе, кажуть, – через шахрайство недобросовісного підрядника. Згідно з договором, ремонтні роботи мали бути завершені 26 грудня 2018 року. Однак досі уроки фізкультури для школярів проходять у коридорах школи або на свіжому повітрі. У міському департаменті освіти батькам пообіцяли: кошти на оплату ремонту за новим договором вже з іншим підрядником зможуть виділити у разі виділення додаткових коштів або ж економії на тендерних процедурах.

Як вдалось дізнатись Тарасу Коломійцю, на сьогодні від початку року сума економії вже складає близько 5 мільйонів гривень. Відтак необхідних два мільйони можна направити на п’яту школу вже зараз. Секретар міськради Ярослав Нищик зауважує, що є всього 1,5 мільйони економії, але ці кошти вже спрямовані на забезпечення Нової української школи.

"В пріоритетності нині НУШ, тому першочергово зекономлені кошти будуть направлені саме туди, – зазначає директор департаменту освіти Сергій Ворнов. – Хоча ми поділяємо стурбованість ремонтом у п'ятій школі, що затягнувся на роки. Однак нині тривають судові баталії, договір з попереднім підрядником досі не розірваний. Чергове засідання апеляційного суду з цього приводу має відбутись наприкінці травня. Лише після розірвання договору буде можливо проводити новий тендер".

Відтак, виконком дав доручення освітянам провести роз'яснювальну роботу серед батьків школярів. Аби ті дочекались рішення Феміди. Але зазначили: до початку нового навчального року ситуація точно залишиться незмінною.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський депутат наполягає на проведенні будівельної експертизи якості ремонту в школах.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook