Новини
Архів новин
Оберіть дату

Фестиваль нескореної Nації "Холодний Яр" відбудеться у Суботові

 ...
Фестиваль нескореної Nації "Холодний Яр" відбудеться у Суботові

5-7 липня 2019 року на Черкащині вже уп’яте відбудеться "Фестиваль нескореної Nації "Холодний Яр". Цьогоріч організатори фестивалю анонсують надзвичайно насичену програму ювілейного патріотичного фестивалю із гаслом "Ідея кличе крізь покоління!".

На сцені фестивалю − найгарячіші виконавці та гурти цього літа: "Тінь Сонця", "KARNA", "Yurcash", Anatoly Tapolsky, "MOTANKA", "Сокира Перуна", "Go-A", "Вій", "КОРАЛЛІ", "Zatoczka", "Чумацький Шлях", "Wahomo", "KHORS", "Залізний Хрест".

Крім того, на відвідувачів фесту чекає незабутній відпочинок з цікавими локаціями, а саме: гутірки, де буде можливість поспілкуватися з цікавими письменниками, авторитетними ветеранами, політиками, істориками тощо; турнір MMA ; локація для ветеранів російсько-української війни; мандрівки Холодним Яром; ярмарок майстрів; наметове містечко; фуд-корт та інше.

"Цього року ми переїжджаємо у Суботів, − коментує голова оргкомітету "Фестивалю нескореної Nації "Холодний Яр" Зоя Бойченко. − Звісно, що багато фестивальників вже звикли до Грушківки, в кожного є там свій куточок. Але простори Черкащини безмежні і дають можливість відкривати свою красу та історію краю. Ми переїжджаємо, але запевняємо, що нове місце, як колись і Грушківка була новим − вразить! Просто повірте нам, як повірили 5 років тому, коли вирушили на перший фестиваль в невідому і таку вже рідну Грушківку".

Член оргкомітету фестивалю Олексій Ющенко переконаний, що нова локація дозволить розкрити весь потенціал фестивалю. Завдяки цьому, організатори залучать ще більшу кількість патріотів до участі у "Фестивалі нескореної Nації "Холодний Яр".

Як і раніше, фестиваль є безкоштовним, на ньому пропагують здоровий спосіб життя, категорично заборонено вживати алкоголь. На фестивалі відбувається благодійний збір коштів на допомогу учасникам бойових дій. Так, минулого року на фестивалі зібрано майже 62 тисячі гривень для придбання тренажера для лікування опорно-рухового апарату захисників України.

Важливу інформацію щодо транспортного сполучення, залучення волонтерів, програми фестивалю ви зможете знайти на офіційному сайті "Фестивалю нескореної Nації "Холодний Яр" та на офіційній сторінці фестивалю у Facebook.

Цьогоріч організатори фестивалю також анонсували акцію "Чиста планета без пластику", закликавши не використовувати пластиковий посуд, а також сортувати сміття. З цією метою на території фестивалю буде забезпечено спеціальні місця для сортування, а всі учасники фуд-корту будуть продавати їжу в екологічному посуді.

Щороку фестиваль збирає тисячі відвідувачів. Чекаємо на вас 5-7 липня у с. Суботів, Чигиринського району, на "Фестивалі нескореної Nації "Холодний Яр —2019"!

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасців запрошують відсвяткувати День Конституції.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook