Новини
Архів новин
Оберіть дату

У команді "Черкаських Мавп" залишаються Скапінцев і Руслов

 ...
У команді "Черкаських Мавп" залишаються Скапінцев і Русловmavpabasket.com

Вихованці "Черкаських Мавп" Нікіта Руслов (1996 р.н. 194 см) та Дмитро Скапінцев (1998 р.н. 210 см) залишаються у команді на сезон 2018/2019. Про це повідомив головний тренер команди Максим Міхельсон, пише прес-служба "Мавп".

У минулому сезоні Нікіта Руслов провів у складі "Черкаських Мавп" 25 матчів. У межах Суперліги Парі-Матч його середня статистика склала 1.2 очки та 0.8 підбирання за гру. В основній команді клубу 22-річний вихованець дебютував ще у сезоні 2013/2014 і майже відразу отримав багато ігрової практики від тренерського штабу. Дещо зіпсувала статистику молодому захисникові травма, яка свого часу майже на сезон виключила Нікіту зі складу команди. Новий чемпіонат на думку корінного черкасця – це своєрідний виклик, якого він не боїться.

Центровий Дмитро Скапінцев на два роки молодший свого одноклубника. Останні травми теж дещо зіпсували Дмитру сезон. Так через травму коліна молодий центровий пропустив цим літом молодіжний чемпіонат Європи. На початку сезону у Дмитра була травми руки, яка теж не дала можливості талановитому бігмену розкрити весь свій потенціал. Через це у минулому чемпіонаті Скапінцев провів лише 7 матчів, які припали на кінцівку сезону. У середньому за гру центровий здобував 3 очки та 2 підбирання.

Як повідомляв сайт vikka.ua, форвард "Черкаських Мавп" залишився грати в команді.

  • Facebook