Новини
Архів новин
Оберіть дату

Підприємцям Черкащини нарахували майже 150 тисяч гривень штрафів

 ...
Підприємцям Черкащини нарахували майже 150 тисяч гривень штрафів khm.depo.ua

За перше півріччя поточного року фахівці Відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів відповідно до Секторального плану державного ринкового нагляду провели 21 планову виїзну перевірку характеристик продукції та 7 позапланових перевірок. Як наслідок, застосовано штрафні санкції в сумі 143,65 тис. грн., з них стягнуто 116,45 тис. грн. Притягнуто до адміністративної відповідальності одну особу. Про це інформує пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Під час перевірок фахівці звертали увагу на:

– наявність та належне застосування знаку відповідності технічним регламентам;

– відповідність маркування товарів вимогам нормативно-правових актів та нормативних документів, а саме: наявність інформації про найменування, адресу виробника або уповноваженої особи згідно з вимогами закону щодо порядку застосування мов, застережливої інформації щодо застосування продукції;

– наявність технічної документації та декларації про відповідність, якщо вона передбачена Технічними регламентами, та іншими документами, що підтверджують виконання вимог щодо безпечності товарів, установлених в Технічних регламентах.

Під час проведення перевірок характеристик продукції (іграшок дитячих, електричного та електронного обладнання, телекомунікаційного обладнання та радіообладнання, мийних засобів) встановлені порушення вимог законодавства України про державний ринковий нагляд та Технічних регламентів.

За перше півріччя під час проведення планових заходів з метою здійснення контролю за відповідністю продукції загальнообов'язковим вимогам безпеки працівники відділу ринкового та метрологічного нагляду відібрали 7 зразків для проведення їх випробування (іграшки дитячі – 3 зразки, прилади електропобутові – 4 зразки). За результатами експертиз встановлено, що дана продукція не відповідає вимогам нормативних документів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащанина оштрафують за знайдений астероїд.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook
>