Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкасці підписали петицію про відсторонення від посади Карася

 ...
Черкасці підписали петицію про відсторонення від посади Карася procherk.info

Петиція про відсторонення від посади директора КП "Черкаситеплокомуненерго" Павла Карася набрала необхідну кількість голосів. Тепер її розглянуть депутати на засіданні міськради.

Нагадаємо, у тексті петиції повідомлялося, що громадськість міста обурила новина: комунальне підприємство "Черкаситеплокомуненерго" за гроші містян орендувало своєму керівнику елітне нове авто з водієм. 400 тисяч гривень за рік оренди автомобіля "Mazda CX5" з водієм із кишень черкасців, які будуть сплачувати за тепло в своїх домівках. 400 тисяч, які місто має сплатити до кінця цього року – це цинічне знущання над людьми.

Автор петиції Олексій Процідило також повідомив, що за ці гроші можна було придбати у власність підприємства нову, більш дешеву машину. Окрім цього, за ці кошти можна було встановити лічильники тепла у школах і дитячих садочках, де їх немає.

В коментарі нашим журналістам чоловік повідомив: у петиції висловив не лише свою позицію, а й думку соціально активних пенсіонерів, які входять до складу кількох громадських організацій. 

"Дивує й обурює нахабство, з яким Павло Карась робить це! І те, що місцева влада ніяк не реагує на це нахабство і на те, що гроші підприємства витрачаються не на нагальні речі. Не встигла людина прийти на посаду, а її ім'я вже обросло скандалами. Ставити свої інтереси вище інтересів громади – це низько", – вважає Олексій Процідило.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Маліщук звільнили із посади у Черкаській мерії.

 

  • Facebook
>