Новини
Архів новин
Оберіть дату

Дитячий баскетбол передає кошти на потреби інфекційної лікарні

 ...
Дитячий баскетбол передає кошти на потреби інфекційної лікарні

Почесний президент БК "Черкаські Мавпи", лідер Партії вільних демократів, депутат міської ради Олександр Згіблов звернувся до міських владців з офіційною заявою.

У ній вимагає перерозподілити 3,6 мільйони гривень, які передбачені в бюджеті Черкас на розвиток і підтримку дитячого баскетболу, у Резервний фонд, а звідти – виключно на потреби Черкаської інфекційної лікарні. Йдеться про закупівлю засобів захисту для лікарів, тестів для виявлення коронавірусу, медичних апаратів.

"Всі ви чудово знаєте, що корпорація "Група Венето" та Партія вільних демократів опікується дитячим баскетболом у м. Черкаси. За нашою ініціативою уже четвертий рік поспіль на розвиток дитячого баскетбольного руху виділяються бюджетні кошти. Завдяки цим коштам, у нас в Черкасах створені і функціонують 14 дитячих баскетбольних команд, понад 500 дітей займається улюбленим видом спорту, існує ціла плеяда іменитих баскетболістів, які представляють Україну на міжнародному рівні", – зазначає обранець.

За словами Олександра Згіблова, рішення про передачу коштів, передбачених на дитячий баскетбол, на місцеву інфекційну лікарню приймали спільно з батьківськими комітетами, власниками БК "Черкаські Мавпи" та акціонерами корпорації "Групи Венето".

"У ситуації, що нині склалася, лікарі – це перша лінія оброни. Саме лікарі дивитимуться у вічі коронавірусу, саме вони першими прийматимуть бій, саме їх треба захистити у першу чергу. Якщо ми ЗАРАЗ не дамо грошей Черкаській інфекційній лікарні, якщо всі кошти підуть на премії чиновникам, на придбання непотрібного дорожнього пилососа, тротуарчики та парканчики, то вже ЗАВТРА не буде кому лікувати хворих!", – впевнений депутат.

Переконує: нині найважливішою місією для місцевих владців є наповнення Резервного фонду.

Рішення про пер направлення зазначеної суми має прийняти виконавчий комітет,а потому – міська рада. Якщо ж протягом доби виконком не погодить пере спрямування видатків, "вільнодемократівці" скликатимуть позачергове засідання сесії міськради, де вимагатимуть відставки мера Черкас Анатолія Бондаренка.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, головний медик Черкас розповів про небажання міської влади виділяти кошти на потреби медицини в умовах коронавірусу.

 

  • Facebook
>